Stanie na rękach i pozycje balansowe w Warszawie

Zapraszamy na warsztaty wszystkich miłośników balansów i stania na rękach, a zwłaszcza tych z Was, którzy pragną postawić pierwsze kroki w tym temacie, ale nie do końca wiedzą jak zacząć. Marta, to niesamowita skarbnica wskazówek, dzięki której balansowanie przestanie być dla Ciebie czarną magią 🙂

WARSZTAT Z POZYCJI BALANSOWYCH NA RĘKACH.

NIEDZIELA 24 marca 11-13.30

Zapraszamy na warsztat każdego, kto jest zainteresowany nauką i eksploracją pozycji balansowych na rękach!

Podczas warsztatu zapoznamy się z kilkoma pozycjami balansowymi (“arm balances”). Poznamy wspólne elementu i technikę ich wykonywania oraz przygotowanie do, wchodzenie, pozostawanie i wychodzenie z poszczególnych pozycji. Będziemy pracować nad siłą trzonu, ramion i górnych pleców, aby praktyka była bezpieczna i jak najbardziej efektywna.

Warsztat przeznaczony jest dla każdego jogina, joginki i wszystkich entuzjastów balansowania i pracy z ciałem. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz, czy może jesteś już dobrze zorientowanym w temacie sztukmistrzem, z pewnością wyniesiesz z warsztatu cenne wskazówki i inspiracje do dalszej praktyki.

Wymagane umiejętności: deska, kij (chaturanga).

ABC STANIA NA RĘKACH

NIEDZIELA 24 marca 14:30- 17.30

Warsztat poświęcimy budowaniu fundamentów do praktyki stania na rękach. Będziemy pracować nad ustawieniem ciała, prawidłową pracą obręczy barkowej, odkrywać podstawowe zasady tej praktyki, aby zbudować pewność siebie i zwiększyć świadomość ciała. Nauczysz się wykonywać ćwiczenia, które pomogą Ci zjednoczyć ciało i umysł i stworzyć solidną podstawę do stania na rękach. Będziemy pracować zarówno samodzielnie, jak i w grupach, w atmosferze pełnej wsparcia i wzajemnej troski o bezpieczeństwo, odpowiedniej na każdych poziomach zaawansowania.

—————————————————-
PROWADZĄCA:
Marta jest nauczycielką jogi, acroyogi i stania na rękach. Prowadzi warsztaty i kursy w różnych miejscach świata i z pasją dzieli się formami ruchu, które ją fascynują. Obecnie podróżuje po świecie.

Więcej na stronie https://acroyogawitecka.pl/ oraz https://www.instagram.com/martamwitecka/

—————————————————–
ZAPISY:

Liczba miejsc ograniczona

1 warsztat: 160zł
2 warsztaty: 260zł

Tylko przedpłata gwarantuje miejsce. W celu zapisania się na warsztat wyślij maila na: hello@nays-yoga.pl w odpowiedzi prześlemy Ci dane do przelewu.

—————————————————–
3h PARKINGU PODZIEMNEGO GRATIS

Zaparkuj w naszym garażu podziemnym pobierając bilet przy wjeździe. Bilet skasujesz w recepcji studio po warsztacie 🙂

do zobaczenia!IMG_3494

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s