Pozycje balansowe w jodze – Warszawa 13-15.09.19

on

Zapraszam na warsztaty wszystkich miłośników pozycji balansowych, a zwłaszcza tych z Was, którzy pragną postawić pierwsze kroki w tym temacie, ale nie do końca wiedzą jak zacząć.

WARSZTAT Z POZYCJI BALANSOWYCH W JODZE

PROGRAM:

Piątek, 13 września, 19:30-21:00

Część I – technika – podczas tego warsztatu zapoznamy się z kilkoma pozycjami balansowymi, które wprowadzą Ciebie w ten ekscytujący świat! Poznamy wspólne elementy i technikę ich wykonywania oraz przygotowanie do, wchodzenie, pozostawanie i wychodzenie z poszczególnych pozycji. Będziemy pracować nad siłą trzonu, ramion i górnych pleców, aby praktyka była bezpieczna i jak najbardziej efektywna.

Sobota, 14 września, 10:00-11:00

Część I – praktyka – wykorzystanie w praktyce tego, czego nauczyliśmy się dzień wcześniej. Będzie to godzinna sesja jogi z elementami balansowymi dla wszystkich osób zainteresowanych tym jak wpleść w swoją praktykę jogi pozycje balansowe na rękach i w jaki sposób płynnie do nich wchodzić oraz z nich wychodzić.

Sobota, 14 września, 11:30-13:00

Część II – technika – zapoznanie się z kolejnymi pozycjami balansowymi o odrobinę większym stopniu trudności. Poznamy wspólne elementy i technikę ich wykonywania oraz przygotowanie do, wchodzenie, pozostawanie i wychodzenie z poszczególnych pozycji. Będziemy pracować nad siłą trzonu, ramion i górnych pleców, aby praktyka była bezpieczna i jak najbardziej efektywna.

Niedziela, 15 września, 10:00-11:00

Część II – praktyka – wykorzystanie w praktyce tego, czego nauczyliśmy się podczas części II w sobotę – technika. Będzie to godzinna sesja jogi z elementami balansowymi o odrobinę większej intensywności, niż w sobotę.

DLA KOGO JEST WARSZTAT?

Warsztat przeznaczony jest dla każdego jogina, joginki i wszystkich entuzjastów balansowania i pracy z ciałem. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz, czy może jesteś już dobrze zorientowanym w temacie sztukmistrzem, z pewnością wyniesiesz z warsztatu cenne wskazówki i inspiracje do dalszej praktyki.

Wymagane umiejętności: deska, kij (chaturanga).

KOSZT UCZESTNICTWA:

Cały warsztat (I&II część) – 280 zł
Jeden blok (I albo II część) – 160 zł

Zniżka 20% dla osób, które uczestniczyły w poprzednim warsztacie z pozycji balansowych

Liczba miejsc ograniczona.

ZAPISY: https://acroyogawitecka.typeform.com/to/KnIhIv

Na warsztat należy przynieść swoją matę prywatną do jogi. Na miejscu jest możliwość wypożyczenia maty w cenie 5 zł.

—————————————————-
PROWADZĄCA:
Marta jest nauczycielką jogi, acroyogi i stania na rękach. Od wielu lat prowadzi warsztaty tematyczne dzieląc się swoim doświadczeniem i pasją do tych dyscyplin. Na warsztatach z Martą nauczysz się prawidłowej techniki, wzmocnisz pewność siebie i zaufanie do swojego ciała oraz nabierzesz zdrowego dystansu do porażek oraz sukcesów – bo według Marty największym darem nie jest osiągnięty cel, a sama podróż w jego stronę.

Więcej na stronie https://acroyogawitecka.pl/ oraz https://www.instagram.com/martamwitecka/

—————————————————–
Miejsce gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 50% pełnej kwoty za warsztat na numer konta podany przy rejestracji online. W razie anulowania swojej obecności wpłacone kwoty są zwracane maksymalnie do 14 sierpnia włącznie. Rezerwuję prawo do odwołania warsztatu bez podania przyczyny – w takiej sytuacji wszystkie wpłacone kwoty są zwracane na konto, z którego zostały przelane.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s