Warsztat ze stania na rękach – balansowanie, dynamika i eksplorowanie pozycji 17.11.2019

Handstand Works – balansowanie, dynamika i eksplorowanie pozycji to warsztat ze stania na rękach dla zaawansowanych początkujących i średniozaawansowanych entuzjastów stania na rękach.

Znasz już podstawy? Dołącz do mnie na warsztat poświęcony balansowaniu, dynamicznym wejściom oraz zmianom ustawienia ciała w staniu na rękach.

Nauczysz się jak balansować = będziesz eksplorować ćwiczenia, które pomogą Ci znaleźć balans w staniu na rękach, aby móc go utrzymać tak długo, jak chcesz. I kropka!

Wypróbujesz różne sposoby wskakiwania do stania na rękach i nauczysz się jak zaangażować trzon ciała tak, aby Twoja pozycja do góry nogami stała się solidniejsza i silniejsza.

Odkryjesz różne kształty, jakie Twoje ciało może przybierać w staniu na rękach – to jeden z moich ulubionych elementów praktyki! Bawienie się ruchem i dawanie sobie nowych wyzwań. Krok po kroku nauczysz się jak zacząć ruszać nogami w staniu, przesuwać ciężar ciała w różne strony i – zależnie od poziomu swojego zaawansowania – przechodzić do innych pozycji, np. chaturanga, eka hasta mayurasana, bakasana, galavasana…..

Wymagane umiejętności: musisz być w stanie wskoczyć do stania na rękach (tak, jak umiesz) na środku sali (bez ściany) i utrzymać je (nie zawsze, wystarczy, że czasem Ci się uda) przez parę sekund. Nie wymagam perfekcji, bo będziesz pracować z asekuracją i przychodzisz na warsztat, aby się uczyć, ale będzie Ci pomocna umiejętność pracy bez pomocy ściany i odpadania ze stania na rękach (na bok, do mostka itp. – wszystko, byle nie upadanie na plecy albo głowę 😉 ).

Koszty:
180 zł przy płatności do 17 października
220 zł przy płatności po 17 października

10% zniżki dla osób, które uczestniczyły kiedyś w moim warsztacie ze stania na rękach dla początkujących.

Zapisy: https://acroyogawitecka.typeform.com/to/fxepfZ

Warsztat odbędzie się w Not Another Yoga Studio. Na sali dostępne są maty, klocki, paski – wszystko, czego możemy potrzebować w trakcie warsztatu.

PROWADZĄCA:
MARTA WITECKA
nauczycielka jogi, acroyogi i stania na rękach. Prowadzi warsztaty i kursy w różnych miejscach świata i z pasją dzieli się formami ruchu, które ją fascynują. Obecnie podróżuje po świecie. Twórczyni platformy do nauki stania na rękach online Handstand Works. Więcej informacji o nauczycielce na stronie martawitecka.com

Marta o sobie:
“Prowadzę zajęcia i warsztaty z jogi, AcroYogi i stania na rekach. Kilka razy w roku wyjeżdżam na szkolenia akrobatyczne, ucząc się od bardziej doświadczonych od siebie. Swoją pasją do ruchu dzielę się z przyjaciółmi w Polsce i w innych zakątkach świata.
Regularnie uczestniczę w międzynarodowych warsztatach z nauczycielami akrobatyki, jogi i AcroYogi z całęgo świata. Trenuję stanie na rękach i wybrane elementy akrobatyczne pod okiem mistrzów tej dziedziny. Praktykuję jogę i nieustannie testuję nowe aktywności dbając o to, aby nigdy nie zapomnieć jak to jest być początkującą w sportowej dyscyplinie.”

Ważne informacje:
Miejsce na warsztacie rezerwuje jedynie opłacenie zaliczki w wysokości 50% pełnej kwoty za warsztat. Organizator zachowuje prawo do odwołania warsztatu z dowolnej przyczyny, w szczególności, gdy na warsztat nie zbierze się minimalna liczba uczestników (10). W sytuacji anulowania warsztatu wpłacone kwoty zostaną uczestnikom zwrócone. Anulowanie rejestracji na warsztat wraz ze zwrotem wpłaconej kwoty możliwe jest do 17 października. Nieobecność na warsztacie nie uprawnia uczestnika do żądania zwrotu wpłaconej kwoty.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s