Joga w Dolinie Harmonii

Witaj! Marzą Ci się prawdziwe wakacje od miejskiego zgiełku i pędu codzienności? Nie jest łatwo oderwać się od codziennych spraw, ale ja podejmę wyzwanie – zabieram Cię na jogowy relaks do Doliny Harmonii!

Dolina Harmonii to miejsce stworzone z myślą o osobistej transformacji, położone w pięknym, ustronnym i magicznym miejscu na Pogórzu Izerskim, nieopodal Szklarskiej Poręby. Szukający wytchnienia od zgiełku miasta zaznają tu błogiego wypoczynku, odżywczych smaków, inspirujących warsztatów i spotkań, duchowych eksploracji, a przede wszystkim kojącej mocy Natury.

MIEJSCE: Dolina Harmonii położona jest w ustronnym miejscu w Górach Izerskich na terenie obszaru Natura 2000, wśród łąk i lasów z unikalną fauną i florą. Stąd do Kopańca, czyli najbliższej wioski, jest 1,5 km, a Szklarska Poręba leży tuż za wzniesieniem.

POKOJE: Przytulne i wygodne pokoje 2, 3 oraz 5 osobowe pozwolą wytchnąć od miejskiego zgiełku i cieszyć się niezmąconą ciszą. Leśny domek oraz Bacówka to wypoczynek dla całej rodziny lub grupy przyjaciół, pragnących wypocząć na łonie natury we własnym gronie.

PRAKTYKA: Jogę praktykować będziesz z Martą Witecką (www.martawitecka.com). Codziennie rano i wieczorem zapraszam Ciebie starannie przygotowane zajęcia jogi, medytację prowadzoną oraz pranayamę. W planie są również warsztaty z AcroYogi oraz stania na rękach. Wszystkie aktywności fizyczne są odpowiednie dla zupełnie zielonych w temacie!

DODATKOWE WARSZTATY: Podczas wyjazdu zapraszam Ciebie na warsztat poświęcony zielarstwu – będziemy zapoznawać się z różnego rodzaju ziołami i ich właściwościami, uczyć się rozpoznawać je i stworzymy własną ziołową herbatkę z mistrzem zielarstwa! Warsztat jest dla chętnych i jest dodatkowo płatny – więcej informacji poniżej.

DZIECI: Dzieci są na wyjeździe mile widziane, jednak nie przewiduję opieki dla dzieci w trakcie trwania warsztatów. Prawdopodobnie możliwe będzie skorzystanie z Leśnej Szkółki dla dzieci – skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się o szczegółach, jeśli chcesz przyjechać z dzieckiem.

KOSZT: 1350 zł

Cena zawiera: 4 noclegi (śr-nd), pełne wyżywienie 3x dziennie (wegetariańskie/wegańskie), zajęcia jogi 2x dziennie, wszystkie warsztaty (2x acroyoga 1,5h, 1x stanie na rękach 1,5h) oraz opiekę organizatora. Dojazd we własnym zakresie.

Możliwe jest zorganizowanie warsztatów z zielarstwa dla chętnych za opłatą 60 zł od osoby za 2h.

Więcej informacji o miejscu oraz o dostępnych pokojach: www.dolinaharmonii.pl

PYTANIA I ZAPISY: contact@martawitecka.com

INFORMACJA DODATKOWA: Celem tego wyjazdu jest zarówno podróż w góry, jak i wgłąb siebie, wprawienie ciała w ruch i ukojenie umysłu. Będziemy przebywać wśród natury w miejscu, które poprzez odpoczynek w nieskażonym środowisku, praktykę jogi i bezpośredni kontakt z naturą umożliwia przemiany na poziomie ciała, umysłu i ducha.

REGULAMIN WYJAZDU: Liczba miejsc na wyjazd jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu, jeśli nie zbierze się na niego minimalna liczba 10 osób do dnia 28.02.20. Rezerwacja miejsca na warsztat odbywa się poprzez wpłatę zaliczki na konto organizatora w kwocie 675 zł. Zaliczka jest zwrotna do 28.02.20, po tym terminie jest bezzwrotna, chyba że wyjazd zostanie odwołany.

Uczestnik zostaje zakwaterowany w pokoju, który sam wybierze, chyba że przyjeżdża w pojedynkę – zostanie wtedy zakwaterowany w pokojach z innymi uczestnikami, po wcześniejszym wspólnym uzgodnieniu tej kwestii.

Uczestnik bierze pełną odpowiedzialność za ocenę, czy praktyki fizyczne oferowane na wyjeździe są dla niego odpowiednie i zobowiązuje się do wcześniejszego zweryfikowania stanu swojego zdrowia i możliwości fizycznych. Uczestnika wyjazdu obowiązuje regulamin Doliny Harmonii.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s