Warsztat z pozycji balansowych w jodze – Ełk 14.03.20

Warsztat z Marta Witecką
Pozycje balansowe w jodze
SOBOTA 14 marca 2020
10:30 – 13:30

Zapraszamy na warsztat wszystkich miłośników pozycji balansowych w jodze, a zwłaszcza tych z Was, którzy pragną postawić pierwsze kroki w tym temacie, ale nie do końca wiedzą jak zacząć.

PROGRAM:
Warsztat rozpocznie się krótką praktyką, podczas której rozgrzejesz się i otworzysz ciało na balanse. Podczas warsztatu poznasz podstawowe zasady wykonywania pozycji balansowych. Nauczysz się jak przygotować ciało do wykonania poszczególnych pozycji oraz jak je prawidłowo wykonać. Zapoznasz się z różnymi sposobami wchodzenia do pozycji balansowych oraz wychodzenia z nich, w tym również wskakiwania do nich i łączenia różnych balansów. Spotkanie zakończymy krótką praktyką rozluźniającą.

Na warsztacie nie będziemy wykonywać pozycji odwróconych (poza jednym ćwiczeniem ze staniem na głowie, tylko dla chętnych).

DLA KOGO JEST WARSZTAT?
Warsztat przeznaczony jest dla każdego jogina, joginki i wszystkich entuzjastów balansowania i pracy z ciałem. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz, czy może masz już jakieś doświadczenie z balansami, z pewnością wyniesiesz z warsztatu cenne wskazówki i inspiracje do dalszej praktyki.
Wymagane umiejętności: deska, kij (Chaturanga Dandasana).

Miejsce: Sattva Yoga,www.sattvayoga.pl
Koszt: 160 złotych. Rezerwacja miejsca – 60 zł.
Informacje i zapisy: telefonicznie 785111911

Liczba miejsc ograniczona!!!

—————————————————-
PROWADZĄCA:
Marta jest nauczycielką jogi, acroyogi i stania na rękach. Od wielu lat prowadzi warsztaty tematyczne dzieląc się swoim doświadczeniem i pasją do tych dyscyplin. Na warsztatach z Martą nauczysz się prawidłowej techniki, zwiększysz pewność siebie i zaufanie do swojego ciała oraz nabierzesz zdrowego dystansu do porażek oraz sukcesów – bo według Marty największym darem nie jest osiągnięty cel, a sama podróż w jego stronę. Więcej na stronie www.martawitecka.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s