Warsztat AcroYogi dla początkujących w Warszawie 25.20.10

on

Zapraszam Cię na jednodniowy warsztat, podczas którego zapoznasz się z podstawami AcroYogi. Warsztat jest przeznaczony dla osób początkujących oraz średniozaawansowanych, które chciałyby utrwalić podstawy swojej praktyki.

Program:

25.10.2020
godz. 13:00-16:00

Podczas tego warsztatu skupimy się na budowaniu fundamentów do Twojej praktyki acroyogi. Poznasz zasady bazowania i latania, techniki asekuracji. Rozpoczniesz od nauki podstawowych pozycji i przejść między nimi, aby nauczyć się panować nad balansem i pracować z ciężarem. Zapoznasz się również z relaksacyjną częścią acroyogi (“terapeutyczne latanie”), która jest niemniej ważna, niż część akrobatyczna – Yin i Yang, czyli dwie uzupełniające się energie są częścią nas i nie można o żadnej z nich zapomnieć 🤍🤍🤍.

Koszt udziału: 150 zł

Rejestracja: contact@martawitecka.com

Zaliczkę w wysokości 50% pełnej kwoty za warsztat proszę kierować na konto:
mBank: 53 1140 2004 0000 3402 7611 8637
Marta Witecka
Tytuł: “acroyoga warszawa 25.10”

Warsztat poprowadzi Marta Witecka.
Joginka i akrobatka kochająca planetę, na której mieszka i jej niezwykłych mieszkańców. Ukończyła kurs nauczycielski 200h certyfikowany przez Yoga Alliance oraz dziesiątki dokształcających kursów o tematyce związanej z jogą, staniem na rękach oraz AcroYogą, głównie w Niemczech i UK. Regularnie prowadzi warsztaty i kursy w całej Europie. Obecnie mieszka w Niemczech, gdzie prowadzi regularne zajęcia w studiu yogalance.de.

“Moja osobista praktyka jest intensywna, mocna, zmieniająca ciało. Taką praktykę lubię i takiej też uczę, jednak zawsze zwracam uwagę, że joga to nie tylko przygoda cielesna, ale również mentalna i duchowa. Przykładam w swoim nauczaniu (jogi, stania na rękach, czy acroyogi) oraz własnej praktyce dużą wagę do oddechu oraz prawidłowego ustawienia ciała, aby praktyka była bezpieczna i dostosowana do każdego indywidualnie. Bliska jest mi idea Mindful Movement, w której praktykujemy uważnie, czując swoje ciało i ruszając się tak, aby odżywić ciało i umysł i nie szkodzić sobie. Nie ma na moich zajęciach miejsca na ciśnięcie na siłę, aby zdobyć swój cel, kosztem zdrowia. Wszystko z umiarem, progres i tak przyjdzie 🤍🤍🤍. Znajdź swój własny flow! Zapraszam Cię do wspólnej praktyki💜. “

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. O rezerwacji miejsca na warsztacie decyduje wcześniejsza wpłata zaliczki w wysokości 50% pełnej kwoty. Wpłacone kwoty podlegają zwrotowi wyłącznie do 1 października 2020. Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatu przy nie wystarczającej ilości zgłoszeń. W takim wypadku wszystkie wpłacone kwoty zostaną uczestnikom zwrócone.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s